12-15.09.2017

3,2,1... start! Otwarcie bramek na blok targów Drema, Furnica i Sofab 2017

12.09.2017

Dziś, punktualnie o godzinie 9:00 otwarte zostały bramki wejściowe dla zwiedzających na największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi zaopatrzenia dla przemysłu meblarskiego i drzewnego DREMA, FURNICA i SOFAB 2017. W ciągu czterech najbliższych dni spodziewamy się wizyty kilkunastu tysięcy profesjonalistów z około 30 krajów.

Oficjalne otwarcie bloku targów odbyło się w Iglicy o godz. 11.00. Uroczystość uświetnili znakomici goście -  przedstawiciele Eumabois oraz Stowarzyszeń branżowych. Nastąpiło wręczenie Statuetek dla Laureatów Konkursu o Złoty Medal MTP, statuetek Acanthus Aureus oraz Jubileuszy.

Tegoroczna ekspozycja targów DREMA obejmować będzie 6 pawilonów wystawienniczych (3, 4, 5, 5A, 6, 6A) oraz teren otwarty. Udział w nich weźmie blisko 400 wystawców, którzy zaprezentują innowacyjne maszyny, nowoczesne technologie, oryginalne rozwiązania dla przemysłu drzewno-meblarskiego, jak również produkty uhonorowane Złotym Medalem MTP oraz szereg nowości rynkowych. Ekspozycję dopełnią przestrzenie specjalne, pokazy, warsztaty i konferencje.

>>>POBIERZ PROGRAM WYDARZEŃ<<<

 

BEZPŁATNY  BILET WSTĘPU TYLKO ONLINE

Profesjonalistom z branży meblarskiej i drzewnej przysługuje bezpłatny bilet wstępu, który dostępny jest wyłącznie online, po rejestracji w serwisie www.mtp24.pl. Istnieje również możliwość zakupu biletu w kasie na miejscu w cenie 10zł. Bilet wstępu na targi upoważnia do zwiedzenia wszystkich trzech ekspozycji: DREMA, FURNICA i SOFAB.

Godziny otwarcia targów:

Zarówno VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO, jak i APLIKACJA MOBILNA DREMA APP ułatwią Tobie poruszanie się po terenach targowych!

 

Zapraszamy!