12-15.09.2017

Już dziś odbędzie się Kongres Meblarski!

12.09.2017

II Ogólnopolski Kongres Meblarski będzie mieć miejsce 13.09.2017 w targowej Iglicy (pawilon 10). Zapraszamy uczestników już od godz. 10.00.

Ogólnopolski Kongres Meblarski „POLSKIE MEBLE – KONKURENCYJNA POLSKA” organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie towarzyszy targom FURNICA i SOFAB juz po raz drugi. Tegoroczne spotkanie producentów mebli odbędzie się pod hasłem „Jak zostać numerem jeden w Europie?”

Podczas kongresu odbędą się dyskusje panelowe z udziałem najważniejszych osobistości przemysłu meblowego w Polsce. Jego tematyka poświęcona będzie w znacznej mierze zagadnieniom określonym w Programie Flagowym Polskie Meble, a więc wyzwaniom stojącym przed branżą oraz strategii, która pozwoliłaby branży osiągnąć określone cele. Uczestnicy poruszą m.in. takie tematy, jak: robotyzacja i innowacyjność w branży meblarskiej, zarządzanie procesowe, e-commerce czy nowe modele ekspansji zagranicznej. Z kolei przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju przedstawią strategię rozwoju polskiego przemysłu meblowego do roku 2030. Kongres poza ciekawymi dyskusjami daje możliwość spotkania się osobom, które z oddaniem pracują na wspólny sukces meblarstwa w Polsce. Partnerami Strategicznymi są: SCHATTDECOR, STAUFEN, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz KPMG.

Więcej informacji - >>>KLIKNIJ<<<